Instytut Urody Bonsai Spa

Nasz zespół

Nawet najpiękniejsze miejsca są puste bez tworzących je osób - bez ich pasji, talentu i charakteru. Poznaj nasz zespół i umów się na wizytę do najlepszych specjalistów w Lublinie.

Paulina Kosiarz - SkinMed Expert

Kosmetolog z wieloletnim stażem. Magister Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie się szkoli i wciąż poszerza swoją wiedzę. Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy z zakresu kosmetologii - zabiegami oczyszczającymi, złuszczającymi oraz liftingującymi, a także pielęgnacją ciała, wykonując zabiegi wyszczuplające na bazie kosmetyków oraz za pomocą urządzeń. Paulina jest Kosmetologiem i specjalistką w zabiegach inwazyjnych takich jak greenpeel, mezoterapiamikroigłowa oraz mezoterapią igłową, a także bardzo popularną ostatnio karboksyterapią. W salonie wykonuje także makijaż permanentny brwi metodą ombre . Gwarancją profesjonalizmu jej usług jest stale rosnące grono klientów. A prywatnie to wulkan o niespożytej energii. Fanka serialu „Friends”, koloru czarnego i książek kryminalnych.

1

Anna Wilhelmi - Właścicielka

Właścicielka Bonsai Spa od 2014, sprawnie rozwija salon przy czym tworzy w nim atmosferę ciepła i rodzinnego klimatu. Sprawnie, profesjonalnie i życzliwie- tak podchodzi do obsługi klienta, którą zajmuje się na co dzień. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to, aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie urody i piękna. Dba o wysokie standardy obsługi, tak aby wizyta stała się dla każdego klienta nie tylko elementem pielęgnacji, ale także chwilą relaksu. Koordynuje sprawny przebieg pracy całego zespołu, zajmuje się marketingiem. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu makijaży. W salonie wykonuje makijaże ślubne jak i okolicznościowe.W wolnym czasie ćwiczy jogę, zajmuje się gromadą zwierząt, uwielbia kuchnie włoską. Kocha czytać dlatego też dodatkowo zajmuje się recenzowaniem książek.

"Manicure hybrydowy wykonany bardzo starannie - trzyma się już 3 tygodnie. Doceniam profesjonalne podejście do klienta, umiejetność słuchania i pomysłowość!"

Agnieszka
- opinia z Google Maps

"Wzorowe podejście do klienta pod każdym względem. Polecam gorąco masaż u Pani Dominiki - jest najlepsza na świecie! Zabiegi na twarz najlepsze jakie miałam."

Anna
opinia z Google Maps

"Kosmetyczka zabiegiem przeprowadziła szczegółowy wywiad dotyczący skóry i dotychczasowej pielęgnacji, podczas zabiegu co chwila pytała czy wszystko w porządku. Serdecznie polecam!"

Sylwia
opinia z Google Maps

Weronika Kanadys - Kosmetyczka

Weronika to osoba niesamowicie pracowita i zaangażowana w swoją pracę. Stale podnosi swoje umiejętności. Weronika jest miłą, skromną i  kontaktową osobą, zawsze uprzejma i pomocna. Lubi sprawiać radość innym, dlatego cieszy ją, że dzięki swojej pracy może podkreślać kobiece piękno. W salonie wykonuje stylizację paznokci, podstawowe zabiegi na twarz oraz architekturę i geometrię brwi. Jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o laminację rzęs i brwi, w wykonywaniu których stała się specjalistką. Prywatnie jest studentką kosmetologii, a dzięki pracy w salonie łączy pasję i wiedzę teoretyczną z praktyczną. Każdą wolną chwilę spędza na gotowaniu i długich spacerach.

3 (1)
9

Marta Hawryluk - SkinMed Expert

Jest radosną, pełną optymizmu a zarazem bardzo spokojną osobą. Z łatwością odnajduje wspólny język z klientami. W naszym salonie wykonuje zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ciało, a także stylizację paznokci. Jest specjalistką w dziedzinie HairMed, w której podda analizie stan skóry głowy oraz włosów, wykona zabieg na włosy, a także dobierze pielęgnację domową. W pracy ceni sobie dokładność i profesjonalizm, ważne jest dla niej poczucie komfortu klienta w czasie danego zabiegu. Oaza spokoju, którym zaraża innych. Wolny czas spędza z rodziną i zwierzakami. Jest także miłośniczką podróżowania.

Beata Szczepaniak - Kosmetolog

Beatka - w salonie pracuje od 2014r "Oaza spokoju", niesamowicie ciepła, zawsze uśmiechnięta. Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodą 2D/3D/4D, laureatka wielu konkursów. Stale poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i pokazach. Jest specjalistką której możesz zaufać - zwraca szczególną uwagę na staranność i precyzję wykonania. W salonie wykonuje również zabiegi na twarz i ciało. Kosmetyka to dla niej nie tylko praca i sposób na życie to również pasja co widać na każdym kroku. Od kiedy została mamą poza światem piękna jej życie kręci wokół synka.

Etiquette_5.jpg
8

Olga Górska - Manager Spa

Olga to wieloletni pracownik naszego SPA. Osoba niesamowicie zorganizowana i poukładana, zajmuje się działem rezerwacji telefonicznej jak i internetowej. Sprawnie zarządza całym zespołem oraz dba o komfort naszych klientów. Olgę cechuje wysoka kultura osobista oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Z łatwością pomoże Państwu rozwiązać każdy problem, a także doradzi i odpowie na pytania dotyczące naszej oferty. W wolnym czasie czyta i spędza czas w gronie przyjaciół.

Anna Król - Masażystka

Ania jest pozytywną, uśmiechniętą osobą, rozpiera ją pozytywna energia którą potrafi przekazać innym. Dlaczego została masażystką? Tutaj zacytuje Anię - "Kocham masować, a najbardziej ten moment jak po masażu ludzie dziękują mi z błogością na twarzy, bo dawno tak dobrze się nie czuli, obdarzają mnie uśmiechem i to jest piękne. Ania specjalizuje się w masażach ajurwedyjskich - udvartana; abhyanga, shiroabhyanga. W naszym spa wykonuje także masaże liftingujące KOBIDO+ TAPING. W wolnym czasie spędza czas z rodziną, uwielbia aktywny wypoczynek, najbardziej lubi chodzić po górach. Poza masażami interesuje się kosmetyką i wizażem.

Grażyna Michaluk – SkinMed Expert

Grażynka to niezwykle ciepła osoba, aura spokoju jaka ją otacza skutecznie łamie wszelkie bariery i budzi ogromnie zaufanie wśród klientek. Wykonuje zabiegi na ciało, a także zabiegi z zakresu kosmetologii na twarz. Jest specjalistką w zabiegach przy użyciu kwasów, a także w zabiegu YellowPeel - na przebarwienia. Wolny czas wykorzystuje na wyjazdy oraz na poznawanie nowych rzeczy, bo jak twierdzi dzięki temu jest bardziej kreatywna w pracy. Uwielbia długie spacery najlepiej na łonie przyrody.

1 (1)
7

Monika Gągoł – Stylistka Paznokci

Monika swoją karierę stylistki rozpoczęła w naszym salonie, co bardzo mnie cieszy. Przez ostatnie lata stała się niekwestionowaną specjalistką w zakresie stylizacji paznokci. Niesamowicie utalentowana, nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje, śledzi nowe trendy w paznokciowym świecie, co przekłada się na jej stylizacje. Monika to niezwykle miła, sympatyczna i pomocna osoba, jej pozytywna energia udziela się wszystkim wokół. Bardzo lubi dzieci, dlatego w wolnych chwilach się nimi zajmuje, uwielbia gotować w szczególności wymyślne zupy.

 

 

Natalia Surowiec -
Masażystka/ Fizjoterapeutka

Ukończyła IV rok fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W salonie wykonuje masaże relaksacyjne, lecznicze oraz tajski masaż stóp. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach. Natalia jest niezwykle ciepłą osobą, swoim uroczym uśmiechem obdarza klientów, co skutecznie wpływa na ich poczucie komfortu podczas masażu.. Jest profesjonalistką, zawsze służy radą i wskazówkami, aby jej pacjentom żyło się lepiej. W wolnym czasie stara się aktywnie wypoczywać, najlepiej w towarzystwie wyciszającej natury.

Patrycja Staniszewska -
Masażystka

Masaże zawsze były pasją Patrycji, ale dopiero w naszym salonie ta pasja połączyła się ze ścieżką zawodową. Patrycja to bardzo poukładana i zorganizowana osoba, chętnie podejmuje nowe wyzwania i wykazuje ogromne chęci rozwoju. Indywidualnie podchodzi do każdego masażu, stawiając na komfort i relaks klientów. W salonie wykonuje masaże relaksacyjne, jej ulubionym jest masaż gorącą świecą. Jest specjalistką w masażu UPALA, jest to masaż twarzy przy użyciu kamieni. Niesamowicie odpręża i relaksuje. Prywatnie lubi podróżować, ale także spędzać czas w domowym zaciszu słuchając muzyki lub oglądając ulubione seriale.

Antonina Kozak -
Masażystka

Antonia, przez wszystkich nazywana Tosią, to osoba niesamowicie przyjaźnie nastawiona do wszystkiego, co ją otacza. Ma ogromną łatwość w komunikacji z klientami, których bardzo szybko udaje się jej do sobie zjednać.  Wykonuje lecznicze masaże kręgosłupa,  tajski masaż stóp, a także masaż LOMI LOMI. Tosia znajduje radość w ekspresji twórczej, interesuje się malarstwem i rzeźbą w glinie. Jak mówi, lubi wyrażać się twórczo poprzez masaże. W wolnym czasie  jeździ na rolkach i trenuje capoeirę.

Tetiana Taran - Masażystka

Tetiana przyjechała do Lublina kiedy sytuacja w jej kraju zrobiła się bardzo trudna. Na Ukrainie Tetiana wykonywała masaże relaksacyjne oraz ajurwedyjskie, pracowała w renomowanym salonie masażu, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy masażystki. W naszym salonie  wykonuje masaże relaksacyjne, rytuały, a także abhyangę i udvartanę. Tetiana to niesamowicie ciepła i otwarta osoba, zawsze uśmiechnięta i radosna. Pozytywne nastawienie i energia, jaka ją rozpiera z łatwością udziela się klientom, którzy z uśmiechem na twarzy wychodzą z masaży.

Zapraszamy do Bonsai SPA

- najlepszy relaks w Lublinie