Instytut Urody Bonsai Spa

HairMed

Dział naszego Spa, który zadba o skórę Twojej głowy. Nasza HairMed Expert wykona diagnozę skóry oraz włosów, a także zaplanuje terapię oraz dobierze pielęgnację domową.

HairMed Spa

Konsultacje z badaniem trychologicznym przy użyciu kamery do diagnozy skóry głowy

W momencie umówienia się na zabieg, jego cena jest pomniejszana o koszt konsultacji

50zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy

Dr Cyj Hair Filler

849zł
Karboksyterapia skóry głowy

Podanie dwutlenku węgla do skóry głowy za pomocą iniekcji

199zł
Infuzja tlenowa

Połączenie tlenu z kosmeceutykami trychologicznymi

199zł
Infuzja tlenowa + LED

Połączenie tlenu razem z kosmeceutykami trychologicznymi

249zł
Oxybrazja + Darsonwal na skórę głowy

Peeling tlenowy oraz prądy d’arsonvala

129zł
Oxybrazja + Darsonwal + LED

Peeling tlenowy + prądy d'arsonvala + naświetlanie LED

179zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy

Kompleks rewitalizujący przeciw wypadaniu włosów

399zł

Mezoterapia igłowa

Dr Cyj Hair filler zawiera siedem opatentowanych peptydów tj. Dekapeptyd 28, Oligopeptydy 71, Oktapeptyd 2, Dekapeptyd 18, Oligopeptydy 54, Oktapeptyd 11, Dekapeptyd 10, które odżywiają mieszki włosowe i stymulują krążenie głowy. Dr Cyj Hair Filler to nie tylko jego unikalny skład, ale także zupełnie nowa technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH. Pozwala to na stopniową i długotrwałą penetrację substancji aktywnych oraz stałe pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu, co stanowi przełom w leczeniu problemów z włosami.

Projekt bez tytułu (16)
Projekt bez tytułu (17)

Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii skóry głowy polega na podawaniu w głąb skóry głowy medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Wprowadzenie do skóry głowy medycznego dwutlenku węgla stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, intensywnie pobudza metabolizm, poprawia mikro i makrokrążenie oraz poprawia elastyczność skóry. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Metoda karboksyterapii skóry głowy włosy jest metodą mało inwazyjną, naturalną i w 100% bezpieczną.

Infuzja tlenowa LED

Bezinwazyjny zabieg hamujący nadmierne wypadanie włosów oraz przeciwdziałający wszelakim problemom skóry głowy. Polega na precyzyjnym podaniu do skóry substancji aktywnych za pomocą sprzężonego tlenu co powoduje skuteczne ich przenikanie do skóry oraz na dotlenieniu skóry głowy i mieszków włosowych za pomocą skoncentrowanego tlenu. Zabieg infuzji tlenowej to połączenie siły tlenu oraz nano-technologii składników aktywnych, wprowadzanych do skóry głowy.

Projekt bez tytułu (18)
Projekt bez tytułu (19)

Oxybrazja/Darsonval

Lecznicze prądy d’arsonvala wytwarzają wzbogacony tlen trójcząsteczkowy, czyli ozon, który posiada silne właściwości dezynfekujące. Zabieg pomaga zatem oczyścić skórę głowy, działa bakteriobójczo i grzybobójczo, dzięki czemu przywraca odpowiednią florę bakteryjną na skórze głowy. Pomaga w likwidacji świądu, zanieczyszczeniu skóry, zwalczaniu łupieżu, łuszczeniu się skóry oraz przy nadmiernie przetłuszczającej się skórze głowy. Podczas zabiegu, poprzez działanie ładunków elektrycznych, dochodzi do lekkiego podgrzania tkanek i rozszerzenia naczyń krwionośnych, poprawy krążenia i lepszego ukrwienia mieszków włosowych.

Zapraszamy na konsultację