Poznaj nasz zespół

Paulina Kosiarz - Kosmetolog

 Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy - zabiegami oczyszczającymi, złuszczającymi oraz liftingującymi, a także pielęgnacją ciała, wykonując zabiegi wyszczuplające na bazie kosmetyków oraz za pomocą urządzeń. Paulina to niezwykle ciepła osoba, aura spokoju jaka ją otacza skutecznie łamie wszelkie bariery i budzi ogromnie zaufanie wśród klientek. Paulina jest Kosmetologiem i specjalistką w zabiegach inwazyjnych takich jak green peel czy mezoterapia mikroigłowa. Dodatkową pasją Pauliny są paznokcie; w salonie zajmuje się także pedicurem leczniczym Gwarancją profesjonalizmu jej usług jest stale rosnące grono klientów.

Anna Wilhelmi - Właścicielka

Właścicielka Bonsai Spa od 2014, sprawnie rozwija salon przy czym tworzy w nim atmosferę ciepła i rodzinnego klimatu. Sprawnie, profesjonalnie i życzliwie- tak podchodzi do obsługi klienta, którą zajmuje się na co dzień. Uśmiechem wita każdą osobę i dba o to, aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie
urody i piękna. Dba o wysokie standardy obsługi, tak aby wizyta stała się dla każdego klienta nie tylko elementem pielęgnacji, ale także chwilą relaksu. Koordynuje sprawny przebieg pracy całego zespołu, zajmuje się marketingiem. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu makijaży. W salonie wykonuje makijaże ślubne jak i okolicznościowe.

Katarzyna Popek - Stylistka paznokci

 Zafascynowana tym, co można wyczarować na paznokciach. Oferuje zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, przedłuża  paznokcie metodą żelową, hybrydową, wykonując przy tym przeróżne zdobienia. Młoda, energiczna i bardzo zdolna, stale podnosi swoje kwalifikacje, bo stylizacja paznokci to jej pasja. Potrafi wyczarować na paznokciach prawdziwe dzieła sztuki, które stale zachwycają jej klientki.

Paulina Dębczak - Kosmetolog

Młoda, ale niezwykle zdolna, pracowita, perfekcyjna a także pozytywnie nastawiona do otaczajacego ją świata. Wykonuje zabiegi na twarz, ciało przy uzuciu kosmetyków jak i urządzeń. Ponadto wykonuje manicure klasyczny, hybrydowy oraz japoński. Działa z nieustającą pasją, wkładając w pracę całe serce. Sobie stawia zawsze wysokie wymagania, a w pracy uznaje pełen profesjonalizm i doskonałą jakość. Zawsze stara się poznać potrzeby klientów i sprostać ich oczekiwaniom.

Beata Szczepaniak - Kosmetolog

Beatka - w salonie pracuje od 2014r "Oaza spokoju", niesamowicie ciepła, zawsze uśmiechnięta. Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodą 2D/3D/4D, laureatka wielu konkursów. Stale poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i pokazach. Jest specjalistką której możesz zaufać - zwraca szczególną uwagę na staranność i precyzję wykonania. W salonie wykonuje również zabiegi na twarz i ciało. Kosmetyka to dla niej nie tylko praca i sposób na życie to również pasja co widać na każdym kroku.

Olga Górska - masażystka

Doświadczenie zdobyła pracując w Centrum odchudzającym Gaca, gdzie pomagała klientom w walce z nadwagą. Stara się stale poszerzać swoje umiejętności i posiadaną wiedzę, poprzez udział w szkoleniach i warsztatach dotyczących masażu.  Jej specjalnością są masaże relaksacyjne ciała, bańka chińska. Podczas pracy dba o atmosferę spokoju, wyciszenia, komfortu. Wykonywanym masażom towarzyszy przyjazny klimat - blask świec, działające na zmysły olejki eteryczne oraz relaksująca muzyka. Stara się w sposób profesjonalny odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów.  Największą satysfakcję z wykonywanego masażu przynosi jej zaś możliwość pomocy w odzyskaniu sprawności fizycznej i podarowaniu osobie masowanej czasu odpoczynku, relaksu i zadowolenia.

Henryka Goluch - Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii z kilkunastoletnim stażem, a przy tym niezwykle miła osoba. Pracowała w wielu lubelskich szpitalach a także przez wiele lat w renomowanym ośrodku rehabilitacyjnym Fisioelite w Rzymie gdzie pogłębiała swoja wiedzę oraz uczstniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Liczna grupę jej pacjętów tworzyli znani sportowcy z róznorodnych dyscyplin sportowych między innymi piłkarze s.s. Latzio. Miłośniczka Włoch, szybkich motocykli i argentyńskiego  tanga.

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14