Instytut Urody Bonsai Spa

Stylizacja Oczu

Stylizacja oprawy oka to podstawa zmysłowego spojrzenia. Brwi i rzęsy wymagają szczególnej uwagi - oddaj się w ręce profesjonalistek z Bonsai SPA i zachwycaj bez słów!

Stylizacja rzęs

Oferujemy: Rzęsy jedwabne - stylizacja metodą 1:1. Rzęsy typu norki - metodą 2:1 oraz 3:1. Efekt 3D - rzęsy jedwabne. Każda nasza Klientka traktowana jest indywidualnie. Zabieg stylizacji rzęs pozwala wydobyć naturalne piękno każdego oka. W ofercie posiadamy rzęsy różnych długości, grubości oraz skrętów. Pozwala to na indywidualne dobranie odpowiedniego efektu dla danej Klientki. Odpowiednio wykonany zabieg aplikacji rzęs w żaden sposób nie przyśpiesza ani nie spowalnia wypadania rzęs naturalnych.

ewelina

Henna Brwi i Rzęs

Ładnie wyregulowane i wypielęgnowane brwi są ozdobą twarzy. Zbyt gęste można odpowiednio wyregulować, jednak kiedy brwi są za cienkie, to mamy, a raczej mieliśmy problem. W naszym salonie wykonujemy tradyzyjną hennę brwi i rzęs oraz hennę pudrową brwi.

HENNA TRADYCYJNA BRWI I RZĘSY: Henna jest dużo bardziej efektywna od kredek i tuszy do rzęs, Henna idealnie podkreśla kształt i kolor oczu, jej kolor indywidualnie dobieramy do każdej klientki, jej urody i naturalnego odcienia włosków.Po zastosowaniu rzęsy wydająsię dłuższe i gęstrze a brwi mają piękny kształt.

HENNA PUDROWA BRWI: Henna pudrowa jest to produkt naturalny, wegański, koloryzacja odbywa się dzięki naturalnym składnikom. Zabieg poza tym iż przyciemnia łuk brwiowy i nadaję brwiom piękny kształt to głęboko odżywia wzmacnia i przyśpiesza wzrost włosków.Produkt wolny od amoniaku i nadtlenku wodoru.

Architektura i geometria brwi

Architektura i geometria brwi z farbowaniem to zabieg podczas, którego przeprowadzamy dokładny wywiad, ustalamy dokładnie oczekiwania jakie masz wobec efektu końcowego, wykonujemy rysunek wstępny, który opiera się na dokładnych pomiarach brwi, dzięki niemu Twoje brwi, będą idealnie dopasowane do kształtu twarzy, następnie przystępujemy do farbowania, usuwamy zbędne włoski za pomocą nitki, pęsety lub wosku oraz przekazujemy zalecenia pielęgnacji brwi.

laminacja

Laminacja rzęs

Laminacja rzęs + botox : to nowocześniejsza wersja liftingu, który wykonywany był już od wielu lat. Jak sama nazwa wskazuje, ma on za zadanie podniesienie i podkręcenie rzęs, a co za tym idzie optyczne wydłużenie.

To świetny pomysł dla dziewczyn, które nie przepadają za mocnym make-upem – podczas zabiegu rzęsy są bowiem delikatnie przyciemniane, przez co można zrezygnować z ciężkiego tuszu do rzęs, co jest bardzo wygodne, szczególnie w letnie miesiące. Botoks używany w pielęgnacji rzęs to przede wszystkim naturalne olejki – z dzikiej róży, jojoba czy rycynowy, a także hydrolizowana keratyna, kolagen, witaminy z grupy A czy C. Dokładny skład zależy od używanego produktu, jednak zawsze są dość podobne

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny to wprowadzanie barwnika pod skórę na głębokości od 0,3 do 0,8mm a więc do warstwy podstawnej naskórka, która to z biegiem czasu ulega złuszczeniu, a makijaż staje się jaśniejszy. Efekt utrzymuje się od 2 do 3 lat.

Po wykonaniu makijażu przez pierwsze 4-7 dni blednie, pojawiają się strupki (nie wolno ich drapać!) same będą się delikatnie złuszczać.

Makijaż permanentny – korekta. Gojenie się skóry po zabiegu, to złuszczanie naskórka i odpadanie strupków, co prowadzi do tego że widoczne stają się miejsca gdzie barwnika jest mniej. Wówczas konieczna jest korekta, nie jest to błędne wykonanie a standardowa procedura.

Bardzo ważne aby w okresie gojenia stosować się do zaleceń linergistki.

Makijaż  permanentny- zabieg. Przed zabiegiem należy wypełnić ankietę, aby linergistka mogła przeprowadzić wywiad i wykluczyć przeciwwskazania.  Przez przystąpieniem do makijażu permanentnego najpierw wykonywany jest rysunek, aby klientka mogła sprawdzić efekt i wprowadzić poprawki.

Zabieg główny- bardzo ważne jest dobranie idealnego koloru poprzez mieszanie pigmentów, co potrafią tylko wykwalifikowane linergistki.

Makijaż permanentny – metody.

Metoda cieniowania – efekt pudru, zapewnia całościowe pokrycie kolorem, miejscami są jaśniejsze w innych intensywniejsze, ma to na celu bardzo naturalny wygląd.

Metoda włoskowa – to dorysowanie pojedynczych włosków, najczęściej tam gdzie są ubytki.

Metoda mieszana – to połączenie cieniowania i wyrysowania pojedynczych włosków, polecana dla Pań o mało wyrazistych brwiach.

Zabieg trwa 1-1,5 godziny i jest praktycznie bezbolesny, pierwsze nakłucia są bez znieczulenia, natomiast po przerwaniu ciągłości naskórka linergistka aplikuje płyn znieczulający.

Po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona, rzadko, ale może wystąpić opuchlizna, która szybko ustępuje.

Przez pierwsze tygodnie po zabiegu nie korzystamy z basenu, solarium i unikamy morskiej wody, dlatego makijaż permanentny warto zaplanować ok miesiąc przed urlopem.