Przedłużanie rzęs w Lublinie

Nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy. Jednak nic straconego, bo w obecnych czasach nawet naturę można poprawić. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs. Jest to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Przedłużanie rzęs pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu i sprawia, że spojrzenie nabiera prawdziwej wyrazistości.

STYLIZACJA RZĘS

Oferujemy:

Rzęsy jedwabne - stylizacja metodą 1:1
Rzęsy typu norki - metodą 2:1 oraz 3:1
Efekt 3D - rzęsy jedwabne

Każda nasza Klientka traktowana jest indywidualnie. Zabieg stylizacji rzęs pozwala wydobyć naturalne piękno każdego oka. W ofercie posiadamy rzęsy różnych długości, grubości oraz skrętów. Pozwala to na indywidualne dobranie odpowiedniego efektu dla danej Klientki.

Odpowiednio wykonany zabieg aplikacji rzęs w żaden sposób nie przyśpiesza ani nie spowalnia wypadania rzęs naturalnych.

HENNA BRWI I RZĘS

Ładnie wyregulowane i wypielęgnowane brwi są ozdobą twarzy. Zbyt gęste można odpowiednio wyregulować, jednak kiedy brwi są za cienkie, to mamy, a raczej mieliśmy problem.

W naszym salonie wykonujemy tradyzyjną hennę brwi i rzęs oraz hennę pudrową brwi.

HENNA TRADYCYJNA BRWI I RZĘSY:

Henna jest dużo bardziej efektywna od kredek i tuszy do rzęs, Henna idealnie podkreśla kształt i kolor oczu, jej kolor indywidualnie dobieramy do każdej klientki, jej urody i naturalnego odcienia włosków.Po zastosowaniu rzęsy wydająsię dłuższe i gęstrze a brwi mają piękny kształt.

HENNA PUDROWA BRWI:

Henna pudrowa jest to produkt naturalny, wegański, koloryzacja odbywa się dzięki naturalnym składnikom. Zabieg poza tym iż przyciemnia łuk brwiowy i nadaję brwiom piękny kształt to głęboko odżywia wzmacnia i przyśpiesza wzrost włosków.Produkt wolny od amoniaku i nadtlenku wodoru.

 

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14