Zabiegi wyszczuplające

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetyczne - wspólnie z kosmetyczką wybierzesz zabiegi po których uzyskasz oczekiwane rezultaty.

FALA UDERZENIOWA

Terapia Falą uderzeniową polega na wykorzystaniu ciśnienia powstajacego w wyniku emisji fali akustycznej. Metoda terapii Fala uderzeniową działa na tkanke łaczna w miejscach dotknietych cellulitem, wprowadzajac ją w delikatna wibrację i sprawiajac że ta delikatnie rozciaga się i zwiększa tym samym swoją elastyczność.

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Marzysz o tym, aby Twoje ciało było napięte, gładkie, a biust i pośladki uniesione? Piękna, gładka skóra, bez śladu cellulitu – wydaje Ci się nierealna? Błąd! Przedstawiamy Ci skuteczny i komfortowy sposób walki ze skórką pomarańczową, nadmiarem tkanki tłuszczowej i zbędnymi kilogramami - wypróbuj zabiegi z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego!

FALE RADIOWE

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych do spłycania zmarszczek, likwidacji zwiotczeń, a także redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Rozwiązaniem kobiecych kompleksów może być... masaż wyszczuplający!

Masaż wyszczuplający - obok diety i aktywności fizycznej - to jeden z ważniejszych elementów wykorzystywanych w walce z niechcianymi przypadłościami. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta i przepracowanie coraz częściej "męczy" nasze ciało i skórę, a efekty uboczne widoczne są niestety gołym okiem... dlatego warto wiedzieć:

KARBOKSYTERAPIA

Terapia karboksylowa jest leczeniem, które wykorzystuje dwutlenek węgla podany przez skórę i zastrzyk podskórny. Zabieg polega na wykorzystaniu urządzenia, które wytwarza dwutlenek węgla w stanie gazowym, który jest wstrzykiwany pod skórę za pomocą sterylnego systemu z nowoczesnymi filtrami.
 

Kontakt

Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8
20-611 Lublin

pon. - pt.: 9-19

sobota: 9 -14