Instytut Urody Bonsai Spa

Zabiegi z użyciem urządzeń

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetyczne - wspólnie z kosmetyczką wybierzesz zabiegi po których uzyskasz oczekiwane rezultaty.

W pakiecie taniej

Wykupując pakiet zabiegów danym uradzeniem oszczędzasz! Aktualne ceny wybranych pakietów znajdziesz w naszym cenniku.

Ilość zabiegów ma znaczenie

Aby efekty były widoczne musisz zastosować cały pakiet i korzystać z zabiegów regularnie.

Stosuj zalecenia kosmetologa

Pielęgnacja skóry, zdrowe odżywianie, ruch - są to elementy, które mają wpływ na efekty zabiegów.

Korzystamy z bogatego zaplecza nowoczesnych urządzeń.

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigowa (RF) – termolifting, jest metodą stosowaną w medycynie estetycznej do zwiększania napięcia skóry, usuwania zmarszczek, blizn (szczególnie blizn po trądziku), usuwania rozstępów oraz wiotkiej skóry.
 
Radiofrekwencja mikroigłowa polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego.
 
Radiofrekwencja mikroigłowa jest połączeniem dwóch technik: radiofrekwencji oraz mikronakłuwania. Radiofrekwencja mikroigłowa to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych, a także indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu.
 
Mikronakłuwanie to z kolei działanie na skórę mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają jej regenerację. Połączenie obu wymienionych technik pozwala na osiągnięcie lepszych efektów, niż w przypadku stosowania każdej z tych metod osobno.
żelazko

Żelazko antycellulitowe

Marzysz o tym, aby Twoje ciało było napięte, gładkie, a biust i pośladki uniesione? Piękna, gładka skóra, bez śladu cellulitu – wydaje Ci się nierealna? Błąd! Przedstawiamy Ci skuteczny i komfortowy sposób walki ze skórką pomarańczową, nadmiarem tkanki tłuszczowej i zbędnymi kilogramami - wypróbuj zabiegi z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego! W zabiegu wykorzystujemy trzy rodzaje energii: elektrostymulację TENS, lipoendermologię oraz chromoterapię. Zabieg działa na skórę, mięśnie i układ limfatyczny gwarantując doskonałe efekty:

Redukuje i rozbija nawet twarde złogi cellulitu. Poprawia elastyczność skóry. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę. Ujędrnia ramiona, brzuch i uda. Wzmacnia i regeneruje mięśnie. Działa drenująco, zmniejsza opuchliznę. Chromoterapia (terapia kolorami) stymuluje syntezę kolagenu i rewitalizuje skórę. Efekty zabiegu można zwiększyć stosując ampułki ujędrniające, antycellulitowe oraz wyszczuplające.

Fale radiowe Apollo Tripollar

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych do spłycania zmarszczek, likwidacji zwiotczeń, a także redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonujemy za pomocą najnowszego na naszym rynku aparatu Apollo Tripollar RF -jest to światowa nowość w dziedzinie bezoperacyjnego liftingu, w którym zastosowano najbardziej zaawansowany i efektywny system wykorzystujący trójpolarne fale radiowe (RF), który działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia wygląd skóry, zwiększając jej gęstość i napięcie skóry, wygładzając zmarszczki oraz spłycając blizny.

Apollo Tripollar RF działa przyczynowo - odwraca skutki starzenia się skóry, a nie tylko likwiduje same objawy. Ponadto, w trakcie wykonywania zabiegów, zauważono występowanie w tkance tłuszczowej zjawiska termolipolizy (rozpuszczania złogów tłuszczu), przez co zabiegi polecane są jako bardzo skuteczne wsparcie przy walce z cellulitem. Efekty po zabiegu - ciało: Wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej. Poprawa krążenia krwi dająca lepsze odżywienie tkanek. Redukcja zaawansowanych postaci cellulitu. Zmniejszenie blizn i rozstępów.

Karboksyterapia

Terapia karboksylowa jest leczeniem, które wykorzystuje dwutlenek węgla podany przez skórę i zastrzyk podskórny. Zabieg polega na wykorzystaniu urządzenia, które wytwarza dwutlenek węgla w stanie gazowym, który jest wstrzykiwany pod skórę za pomocą sterylnego systemu z nowoczesnymi filtrami.

Terapia karboksylowa jest zalecana w angiologii i medycynie estetycznej. Jest wskazana dla osób, które cierpią na zaburzenia krążenia krwi, jako że zamknięte naczynia otwierają się ponownie, stymulowane jest mikrokrążenie, redukowany jest nagromadzony tłuszcz, tkanki zostają dotlenione pozostawiając skórę bardziej elastyczną. Następnie redukuje się zlokalizowane złogi tłuszczu, co jest również wskazane w leczeniu cellulitu, gdyż poprawia przepływ krwi, a skóra staje się gładsza.

Wskazania do zabiegu: Tzw. „worki” pod oczami, zasinienia i zmarszczki w tej okolicy. Cellulit. Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Wspomaganie terapii dietetycznych. Zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej po porodzie. Zwiotczenie skóry związane z wiekiem. Zaburzenia krążenia - tzw. "zimne ręce, zimne stopy". Rewitalizacja skóry (odmłodzenie).

Zalety: Znikome ryzyko objawów ubocznych. Terapia bardzo dobrze przebadana pod względem mechanizmów działania i efektów terapeutycznych. Bezpieczeństwo stosowania. Najnowsze urządzenie gwarantujące komfort zabiegu dzięki podgrzaniu gazu oraz regulacji jego przepływu.

Wygląd skóry tuż po zabiegu: W miejscu wprowadzenia igły widoczne są mikroślady, które znikają po kilku minutach, podobnie jak zaczerwienienie w miejscu, gdzie gaz rozchodzi się pod skórą. Istnieje niewielkie ryzyko powstania „siniaków”. W trakcie zabiegu pod skórą widoczne jest przemieszczanie się gazu, dające wrażenie „obrzęku”, zanika ono po kilku minutach.