Instytut Urody Bonsai Spa

Moja ulubiona metoda przedłużania rzęs – 1:1

Przedłużanie rzęs

Krótkie i proste rzęsy to zmora wielu kobiet. W obecnych czasach mamy na to sposób – jest to powszechnie znane przedłużanie rzęs.

Wyróżniamy metodę objętościowego przedłużenia rzęs oraz 1:1 i ta druga jest moja ulubioną.

To co mi się w niej najbardziej podoba jest jej niesamowicie naturalny wygląd – jest to metoda wprost stworzona dla osób, którym nie podoba się efekt ogromnego wachlarza rzęs, a zależy im na delikatnym podkreśleniu spojrzenia.

“Pressure receptors under the skin, when stimulated, increase vagal activity,” she says, referring to the vagus nerve, a major component of the human nervous system that plays a role in autonomic functions liNa czym polega wykonanie rzęs metodą 1:1? Do jednej naturalnej rzęsy doklejamy jedną jedwabną rzęsę. Oczywiście podczas wykonywania rzęs możemy wystylizować oko na różne sposoby.

When you bMoże być to tzw. „Kocie oko” gdzie w zewnętrznym kąciku są doklejone najdłuższe rzęsy, dzięki czemu nasze oko jest lekko wydłużone a spojrzenie wygląda bardziej sexy.

In terMożemy to także zrobić w najbardziej naturalny sposób czyli doklejając najdłuższe rzęsy na środku oka dzięki czemu „otwieramy” nasze spojrzenie.

Oczywiście każdy z tych sposobów oraz długość rzęs może mniej lub bardziej pasować do urody klientki więc zawsze staram się doradzić co będzie dla danych oczu najbardziej korzystne.

Rzęsy powinny zostać uzupełnione po około 3-4 tygodniach aby utrzymać ich piękny wygląd.Konieczność uzupełniania rzęs jest związana z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Nasze rzęsy są w różnym cyklu wzrostu i nieustannie się wymieniają.

Te w ostatniej fazie cyklu wypadają a w ich miejscu wyrastają nowe dlatego po pewnym czasie musimy je uzupełnić.Jeśli lubisz naturalne podkreślenie oka to przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest zdecydowanie dla Ciebie.

0 Comments