Instytut Urody Bonsai Spa

Dlaczego korzystanie z usług „kosmetyczek” i salonów urody wciąż jest mało męskie?

Facet w spa

Z takim podejściem spotykamy się każdego dnia, a przecież dbanie o siebie to podstawa w dzisiejszym świecie. Mężczyźni chodzą na siłownie, uprawiają sporty, stosują diety, dlaczego więc korzystanie z zabiegów kosmetycznych wciąż jest tabu?

Każdy mężczyzna chce mieć u boku piękną, zadbaną kobietę, tak samo my kobiety chcemy aby nasi mężczyźni byli zadbani! Każda cera potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji zarówno domowej jak i tej specjalistycznej w salonie urody, męska także. Prysznic, dezodorant i pasta do zębów to w większości przypadków kosmetyczne szaleństwo

Zabiegi oczyszczania skóry, kwasy a także te bardziej inwazyjne jak mezoterapiamikroigłowa czy PRX-T33 są wskazane dla prawidłowego wyglądu skóry, jej nawilżenia, regeneracji i tego jak będzie reagować na upływ lat. Ogromnie ważna jest też pielęgnacja domowa skóry, która dobrana profesjonalnie sprawi, że będzie ona świeża i zadbana, bez zaczerwień i wysuszonych miejsc. Manicure i pedicure to kolejne usługi których Panowie w większości unikają jak przysłowiowy diabeł święconej wody. Drodzy Panowie te usługi to nie tylko malowanie paznokci (jak ostatnio usłyszałam) to zadbanie o skórę stóp i dłoni, to profesjonalne usunięcie skórek, wypiłowanie i ukształtowanie paznokci, zadbanie o to aby Wasze pięty były gładkie a dłonie delikatne w dotyku.

Drodzy Panowie nie szokują nas Wasze wizyty, nie wzbudzają rozbawienia, a tym bardziej zdziwienia. Dla nas męska część naszej klienteli to świadomi mężczyźni, którzy dbają o siebie i tak jak my kobiety chcą się czuć dobrze we własnym ciele oraz walczyć z nieubłaganie uciekającym czasem.

0 Comments