Instytut Urody Bonsai Spa

Masaż w Lublinie

Masaż w Lublinie

Zmęczonemu ciału najbardziej potrzeba relaksu, a ten mają zapewnić masaże. Ostatnio stały się coraz modniejszą formą wypoczynku. Masaż pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy oraz zaznanie pewnego luksusu dla ciała.

W naszym salonie możesz skorzystać z pełnego relaksu, który osiągniesz dzięki naszym rytuałom. Na początek oferujemy peeling całego ciała – dzięki niemu Twoja skóra stanie się gładsza, miękka oraz z łatwością będzie wchłaniała składniki odżywcze z kremów czy olejków.

Po peelingu następuje kąpiel w wannie z ogromną ilością piany, solami odżywczymi i ekstra dodatkiem, który zależny jest od danej nuty zapachowej rytuału ( lawendowy – dodatek suszonej lawendy,
różany – płatki róż, miodowo – wanilinowy – dodatek mleka i pyłku pszczelego).

Każdy rytuał kończymy masażem. Zazwyczaj jest to masaż relaksacyjny ciała, który polega na stymulacji tkanek organizmu. Taki zabieg uwalnia nie tylko ciało, ale również umysł od stresu, wspomaga regenerację organizmu oraz przywrócenie mu pełnej równowagi.

Podczas masażu jak i peelingu ciało osoby masowanej jest okryte. Odkrywamy partię ciała masowaną w danej chwili aby osoba leżąca czuła się w pełni komfortowo więc nie musisz się martwić czy krępować ! Wstyd nam nie straszny więc i z nim sobie również poradzimy.

Podczas zabiegu zapewniamy przyjazną atmosferę więc poczujesz się u nas swobodnie .

Olga Górska

0 Comments